Skip links
Meie Lugu

Sisearhitektuuri

Stuudio

STUUDIO ASUTAJA
Sisearhitekt
Ettevõtte asutaja ja sisearhitekt Ljudmila Funika-Müür

Minu teekond sisearhitektuuri maailma sai alguse 2011. aastal, mil omandasin sisearhitektuuri bakalaureuse kraadi ning seejärel tegin oma esimesi samme selles mitmepalgelises erialas.

Neid samu samme astun ka käesoleval hetkel ning oma erialale olen jäänud truuks ka pärast 13 aastat, kinnitades valikut 2023. aastal omandatud magistrikraadiga sisearhitektuuri erialal.

KUULUMINE ÜHENDUSTESSE

Eesti Sisearhitektide
Liidu liige

Ruumiloome hakkas paeluma mind väga varakult ning viimase 10 aasta jooksul olen järjepidevalt keskendunud mitmesuguste ruumilahenduste loomisele. Interjööride kavandamine on põnev ja vastutusrikas töö, mida teen südamega ning mõistusega.

Iga uus projekt, olgu see uus või vana ruum, on nagu uus peatükk või lugu, mida mõtestan lahti ruumis elavate või töötavate inimeste heaks. Sisekujundus on inimeste kommete ja tunnete narratiiv – sisearhitekt on selle põimija.

Kindlasti tutvu palun minu portfoolioga, sest see jutustab Sulle loo peredest ja kohtadest, kellega ja millega sisearhitektuur on mind kokku viinud. Fotod tutvustavad minu disainikeelt ja teostatud projektid annavad kindlust, et ma loon ruumi päris inimestele vastavalt nende vajadustele.

Teenused

Stuudio

teenused.

Stuudio88 OÜ tegeleb sisearhitektuuri projekteerimisega ning erimööbli kavandamisega. Pakume lahendusi nii era- kui ka ärikliendile, sh kinnisvara arendajatele ja ehitusettevõtetele, horeca sektorile, ilu- ja müügisalongidele.

Explore
Drag